O NAS

Z myślą
o dzieciach
i młodzieży

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy „Muszelka-Renusz” przygotowany jest na wypoczynek przede wszystkim dzieci i młodzieży, ale także i dorosłych. Posiadamy wszelkie pozwolenia wymagane przez wydział oświaty, sanepid i straż pożarną.
Dysponujemy miejscami noclegowymi dla ok.110 osób w pokojach 3,4,5,6-osobowych wyposażonych w TV i pełny węzeł sanitarny. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony. Ośrodek składa się z trzech obiektów oddzielonych od siebie ok.10m. Dom I – 55miejsc, Dom II – 21 miejsc, Dom III – 36 miejsc.

pokoje_wladyslawowska52 (40 of 1)
Nasi goście ocenili nasz obiekt jako bardzo dobry!
Ogólna ocena wszystkich gości

Schludne pokoje, dobre jedzenie, ośrodek położony nieco dalej od głównej ulicy, więc jest względnie cicho, do morza 15 minut spacerem. Mały plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko.

budynek główny 5 (2)

Do dyspozycji gości są mini aneksy kuchenne, duża świetlica, która składa się z trzech sal. Wyposażona jest w stół do tenisa, TV, DVD, wieża CD, sprzęt dyskotekowy, stoliki i krzesła. Duże pełnowymiarowe boisko do siatkówki i koszykówki oraz boisko do piłki nożnej zapewniają ruch na świeżym powietrzu. Dysponujemy piłkami i sprzętem do gry.
Na terenie obiektu znajdują się ławki, stoły ogrodowe, huśtawki, duża altana z grillem, miejsce na ognisko oraz parking.
Pomagamy przy organizacji dyskotek, ognisk, wycieczek czy „wieczorków kaszubskich”.
Jesteśmy dostępni przez 24h na dobę.

Zapewniamy wyżywienie na miejscu. Duża, przestronna stołówka zachęca do spożywania pełnowartościowych, urozmaiconych i smacznych posiłków. Jadłodajnia, kuchnia i zaplecze kuchenne są zgodne z wymogami HACCP.
W razie braku miejsc w ośrodku polecamy noclegi u zaprzyjaźnionych sąsiadów.